LekCheck
Назад към търсенето
АСПИРИН C FORTE BAYER 800/480 мг ефф табл x 10 бр*
Болка и температураBAYER

АСПИРИН C FORTE BAYER 800/480 мг ефф табл x 10 бр*

Acetylsalicylic acid · 480 мг · 10 бр

Активно вещество
Acetylsalicylic acid
Дозировка
480 мг
Форма
таблетки
Опаковка
10 бр
Цени
6,15 €
Аптеки
1

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Какво да вземете при болка и температура
Най-ниска цена
6,15 €
Актуална
0,62 € / бр.
Ценова карта

АСПИРИН C FORTE BAYER 800/480 мг ефф табл x 10 бр* — сравнете цени в онлайн аптеки на LekCheck.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

6,15 €
1 оферта · 1 в наличност
fenix
aspirin-c-forte-bayer-800-480-mg-eff-tabl-x-10-br
В наличност
6,15 €
0,62 € / бр.
преди 15 часаКъм аптеката
АктуалнаВярна ли е цената?