Аспирин Протект за здраво сърце 100 мг х40 стомашно-устойчиви таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
Aspirin Protect за здраво сърце 100 мг х40 таблетки Bayer e лекарствен продукт за възрастни без лекарско предписание, съдържащ активно вещество ацетилсалицилова киселина. Тя подобрява кръвообращението, допринася за поддържането на доброто сърдечно здраве и намалява риска от инфаркт и инсулт. Приложена в ниски дози (100 мг дневно), ацетилсалициловата киселина въздейства пряко на тромбоцитите (кръвните плочици) и по този начин възпрепятства тяхното слепване, за това се прилага успешно като профилактично средство на сърдечно-съдови заболявания. Аспирин Протект за здраво сърце 100 мг х40 таблетки Байер се в опаковка от 40 таблетки. Bayer (Байер) е международна компания с опит в областта на здравеопазването, земеделието и високотехнологичните полимерни материали. Bayer е водещ иноватор във фармацевтичната сфера и медицинските продукти в световен мащаб - предоставяйки на хората качествени, ефикасни и безопасни продукти. Като иновативна компания, Байер задава тенденциите в области с интензивна научноизследователска дейност. Продуктите и услугите на Байер имат за цел да носят полза на хората и да подобрят качеството им на живот, дарявайки ги със здраве - днес и за в бъдеще. Производител: Bayer, Германия.
Compare prices
Across 1 pharmacies.
| Pharmacy | Availability | Price | Updated | |
|---|---|---|---|---|
GA Galenloading galen.bg | In stock | 2,75 €Cheapest | 3 hours ago | Go to pharmacy |
Cheaper alternatives
Same active ingredient (Acetylsalicylic acid) — often at a lower price.
Аспирин Комплекс 500 мг, 10 сашета
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН УПСА Х 10
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
Aspirin 500 mg
Acetylsalicylic acid · 20 таблетки
Аспирин C при настинка, грип, температура и мускулни болки х 20 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН / ASPIRIN КОМПЛЕКС САШЕ 500МГ Х10
Acetylsalicylic acid