LekCheck
Назад към търсенето
АЦЦ Сироп за деца при кашлица с вкус на череша х100 мл Sandoz
Грип и настинкаАЦЦ

АЦЦ Сироп за деца при кашлица с вкус на череша х100 мл Sandoz

Acetylcysteine · 100 мл · 100 мл

Активно вещество
Acetylcysteine
Дозировка
100 мл
Форма
сироп
Опаковка
100 мл
Цени
6,45 €
Аптеки
1

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Лекарства при настинка и грип
Най-ниска цена
6,45 €
Не е проверявана скоро
Ценова карта

АЦЦ Сироп за деца при кашлица с вкус на череша х100 мл Sandoz — най-евтино в Galen днес: 6,45 €.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

6,45 €
1 оферта · 1 в наличност
Galen
galen.bg · АЦЦ Сироп за деца при кашлица с вкус на череша х 100 мл Sandoz
В наличност
6,45 €
Безплатна доставка над 30,00 €
—
преди 27 дниостарялоКъм аптеката
Не е проверявана скороВярна ли е цената?