Back to search
Болка и температураДиклофенак
Диклофенак Дуо 75 мг х 30 капсули PharmaSwiss
Diclofenac
Противовъзпалително и антиревматично лекарство ☛ От марката Pharma Swiss ☛ Разгледайте още продукти от категория Продукти по лекарско предписание от ❖ Аптека Гален ❖ Безплатна доставка над 25,55 € / 49,99 лв. ☛ Поръчайте онлайн сега!
Lowest price
2,00 €
Compare prices
Across 1 pharmacies.
0/1 pharmacies have a price
| Pharmacy | Availability | Price | Updated | |
|---|---|---|---|---|
GA Galenloading galen.bg | In stock | 2,00 €Cheapest | 3 hours ago | Go to pharmacy |
Cheaper alternatives
Same active ingredient (Diclofenac) — often at a lower price.