LekCheck
Назад към търсенето
ЕФЕРАЛГАН супоз 300 мг x 10 бр
ДругиUPSA LABORATOIRESАналог

ЕФЕРАЛГАН супоз 300 мг x 10 бр

Paracetamol · 300 мг · 10 бр

Активно вещество
Paracetamol
Дозировка
300 мг
Опаковка
10 бр
Цени
3,02 €
Аптеки
1

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Най-ниска цена
3,02 €
Скорошна
0,30 € / бр.
Ценова карта

ЕФЕРАЛГАН супоз 300 мг x 10 бр — сравнете цени в онлайн аптеки на LekCheck.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

3,02 €
1 оферта · 1 в наличност
fenix
eferalgan-supoz-300-mg-x-10-br-300-mg-10-br
В наличност
3,02 €
0,30 € / бр.
преди 39 часаКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?