LekCheck
Назад към търсенето
Фелоран Форте Гел 5% 40гр
Болка и температураSopharmaАналог

Фелоран Форте Гел 5% 40гр

Diclofenac · 5% · 40гр

Съдържа: диклофeнак натрий (diclofenac sodium) Този продукт е подходящ за: Фелоран Форте гел съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Диклофенак облекчава симптомите на възпаление - болка и оток. Гелът е сп

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Какво да вземете при болка и температура
Най-ниска цена
6,30 €
Скорошна
Ценова карта

Фелоран Форте Гел 5% 40гр — най-евтино в HomePharma днес: 6,30 €.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

6,30 €
1 оферта · 1 в наличност
HomePharma
homepharma.bg
В наличност
6,30 €
—
преди 8 дниКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?