LekCheck
Назад към търсенето
Фелоран Гел 1% 120гр
Болка и температураSopharmaАналог

Фелоран Гел 1% 120гр

Diclofenac · 1% · 120гр

Съдържа: диклофенак натрий (diclofenac sodium) Този продукт е подходящ за: Фелоран гел съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Диклофенак облекчава симптомите на възпаление - болка и оток. Гелът е специалн

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Какво да вземете при болка и температура
Най-ниска цена
4,60 €
Скорошна
Спестявате до 3,58 €
спрямо най-високата цена в други аптеки
Ценова карта

Фелоран Гел 1% 120гр — най-евтино в Detelina днес: 4,60 €.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

4,60 €
2 оферти · 2 в наличност
Аптека Детелина
www.aptekadetelina.bg · ФЕЛОРАН ГЕЛ 1%
В наличност
4,60 €Най-евтино
—
преди 7 дниКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?
HomePharma
homepharma.bg
В наличност
8,18 €
—
преди 6 дниКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?