LekCheck
Назад към търсенето
НУРОФЕН ЗА ЮНОШИ сусп 200 мг/5 мл 100 мл ЯГОДА
ДругиRECKITT BENCKISER HEALTHCAREАналог

НУРОФЕН ЗА ЮНОШИ сусп 200 мг/5 мл 100 мл ЯГОДА

Ibuprofen · 200 мг · 5 мл

Активно вещество
Ibuprofen
Дозировка
200 мг
Опаковка
5 мл
Цени
7,46 €
Аптеки
1

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Най-ниска цена
7,46 €
Актуална
Ценова карта

НУРОФЕН ЗА ЮНОШИ сусп 200 мг/5 мл 100 мл ЯГОДА — сравнете цени в онлайн аптеки на LekCheck.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

7,46 €
1 оферта · 1 в наличност
fenix
nurofen-za-yunoshi-susp-200-mg-5-ml-100-ml-yagoda
В наличност
7,46 €
—
преди 16 часаКъм аптеката
АктуалнаВярна ли е цената?