LekCheck
Назад към търсенето
ПАРАБОЛ / PARABOL МАКС 400МГ Х 10 КАПСУЛИ
Болка и температураSTADA

ПАРАБОЛ / PARABOL МАКС 400МГ Х 10 КАПСУЛИ

400МГ · 10 КАПСУЛИ

ПАРАБОЛ / PARABOL МАКС 400МГ Х 10 КАПСУЛИПарабол Макс 400 мг меки капсули на STADA е лекарствен продукт с активно вещество ибупрофен, принадлежащ към групата на нестероидните противовъзпалителни средства (НСПВС). Ибупрофенът оказва обезболяващо и температуропонижаващо действие, като повлиява процесите, свързани с болката и възпалението.Парабол Макс се използва за краткосрочно симптоматично лечение на лека до умерена болка при възрастни и юноши над 12 години с тегло над 40 кг. Подходящ е при главоболие, зъбобол, менструални болки, както и при повишена температура и болка, свързани с простудни заболявания.Активна съставка: Ибупрофен 400 mg във всяка мека капсула.Състав: Ибупрофен, макрогол 600, калиев хидроксид, пречистена вода, желатин, течен частично дехидратиран сорбитол, мастило за печат.Начин на употреба:Възрастни и юноши с тегло над 40 кг (над 12 години):Приема се 1 капсула (400 mg ибупрофен) като начална доза. При необходимост може да се приема по 1 капсула на всеки 6 часа. Не трябва да се приемат повече от 3 капсули за 24 часа.Капсулата се приема перорално с чаша вода и не трябва да се дъвче.Предупреждения:Не превишавайте препоръчителната доза и не използвайте продукта за по-дълъг период от препоръчания. При поява на нежелани реакции, влошаване на симптомите или липса на подобрение се консултирайте с лекар.Не приемайте Парабол Макс при алергия към ибупрофен или други НСПВС, при активна стомашна язва или кървене, тежки чернодробни, бъбречни или сърдечни заболявания, както и през последните 3 месеца от бременността.Лекарственият продукт съдържа сорбитол. При непоносимост към някои захари или наследствена непоносимост към фруктоза се консултирайте с лекар преди употреба.Опаковка:10 меки капсули.

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Какво да вземете при болка и температура
Най-ниска цена
2,30 €
Скорошна
0,23 € / бр.
Спестявате до 2,57 €
спрямо най-високата цена в други аптеки
Ценова карта

ПАРАБОЛ / PARABOL МАКС 400МГ Х 10 КАПСУЛИ — най-евтино в ProPharma днес: 2,30 €.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

2,30 €
2 оферти · 2 в наличност
ProPharma Online
propharmaonline.bg
В наличност
2,30 €Най-евтино
0,23 € / бр.
преди 4 дниКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?
Subra
subra.bg · PARABOL MAX 400mg x 10 caps
В наличност
4,87 €
Безплатна доставка над 35,00 €
0,49 € / бр.
преди 6 дниКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?