
ПАРАЦЕТАМАКС САШЕТА С КАПУЧИНО 1000 МГ X 10
1000 МГ
ПАРАЦЕТАМАКС САШЕТА С КАПУЧИНО 1000 МГ X 10 Парацетамакс с аромат на капучино е лекарствен продукт без лекарско предписание с активно вещество Парацетамол, който е предназначен за понижаване на температурата и облекчаване на леки до умерени болки. Предлага се под формата на гранули в сашета. Парацетамол спада към фармакотерапевтичната група на болкоуспокояващите лекарства, които действат едновременно като лекарства, които понижават температурата със слабо противовъзпалително действие.
LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.
Ръководство: Какво да вземете при болка и температураПАРАЦЕТАМАКС САШЕТА С КАПУЧИНО 1000 МГ X 10 — най-евтино в ProPharma днес: 2,21 €.
Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.
Сравнение на цени
Във всички аптеки.
Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.
Най-добро съвпадение
ПотвърденоПотвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.