Back to search
Болка и температураSubraGeneric
Парацетамол 500мг x 20 таблетки
Paracetamol
Парацетамол таблетки се използва за лечение на лека до средно болка при главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни болки и възпаление на гърлото
Lowest price
—
Compare prices
Across 1 pharmacies.
0/1 pharmacies have a price
| Pharmacy | Availability | Price | Updated | |
|---|---|---|---|---|
SU Subraloading subra.bg | Out of stock | 1,69 € | 3 hours ago | Go to pharmacy |
Cheaper alternatives
Same active ingredient (Paracetamol) — often at a lower price.