LekCheck
Назад към търсенето
Парацетамол Софарма при болка и висока температура 500 мг х20 таблетки Sopharma
Болка и температураSopharma

Парацетамол Софарма при болка и висока температура 500 мг х20 таблетки Sopharma

Paracetamol · 500 мг · 20 таблетки

Активно вещество
Paracetamol
Дозировка
500 мг
Форма
таблетки
Опаковка
20 таблетки
Цени
1,66 €
Аптеки
1

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Какво да вземете при болка и температура
Най-ниска цена
1,66 €
Актуална
0,08 € / бр.
Ценова карта

Парацетамол Софарма при болка и висока температура 500 мг х20 таблетки Sopharma — най-евтино в Remedium днес: 1,66 €.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

1,66 €
1 оферта · 1 в наличност
Remedium
remedium.bg
В наличност
1,66 €
0,08 € / бр.
преди 16 часаКъм аптеката
АктуалнаВярна ли е цената?