
ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА табл 500 мг х 20 бр
Paracetamol · 500 мг · 20 бр
ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА 500МГ ТАБЛ. Х 20 СЪСТАВ: парацетамол (paracetamol) ПОКАЗАНИЯ: Paracetamol Sopharma таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Пара
LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.
Ръководство: Какво да вземете при болка и температураПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА табл 500 мг х 20 бр — най-евтино в Afya днес: 1,55 €.
Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.
Сравнение на цени
Във всички аптеки.
Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.
Най-добро съвпадение
ПотвърденоПотвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.