LekCheck
Назад към търсенето
Риностоп За Деца Спрей За Нос 0,05% 10мл
Грип и настинкаSopharma

Риностоп За Деца Спрей За Нос 0,05% 10мл

0.05% · 10мл

Съдържа: Ксилометазолинов хидрохлорид (xylometazoline hydrochloride) Този продукт е подходящ за: Риностоп 0,05% спрей за нос съдържа активно вещество от групата на така наречените деконгестанти. При впръскване в носа действа директно върху кръвоносните съдове (артерии и вени) в носната лигавица, к

LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.

Ръководство: Лекарства при настинка и грип
Най-ниска цена
4,09 €
Скорошна
Ценова карта

Риностоп За Деца Спрей За Нос 0,05% 10мл — най-евтино в HomePharma днес: 4,09 €.

Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.

Изтегли изображение

Сравнение на цени

Във всички аптеки.

Групирани по продукт

Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.

Най-добро съвпадение

Потвърдено

Потвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.

Няма цена в наличност
1 оферта · 0 в наличност
HomePharma
homepharma.bg
Изчерпано
4,09 €
—
преди 6 дниКъм аптеката
СкорошнаВярна ли е цената?