Назад към търсенето
Изтегли изображение

АлергияЗиртек
Зиртек при алергии 10 мг x10 таблетки UCB Farchim
Cetirizine · 10 мг
- Активно вещество
- Cetirizine
- Дозировка
- 10 мг
- Форма
- таблетки
- Цени
- 4,95 €
- Аптеки
- 2
LekCheck показва само ценова информация и не предоставя медицински съвети. Консултирайте се с лекар или фармацевт преди употреба.
Ръководство: Лекарства при алергияЦенова карта
Зиртек при алергии 10 мг x10 таблетки UCB Farchim — най-евтино в Detelina днес: 4,95 €.
Автоматично генерирана карта с актуалната най-ниска цена.
Сравнение на цени
Във всички аптеки.
Групирани по продукт
Първо се показват точните съвпадения с висока увереност. Различни дозировки, разфасовки или марки се показват като подобни продукти, вместо да се обединяват в едно сравнение.
Най-добро съвпадение
ПотвърденоПотвърдени съвпадения с висока увереност за точно този продуктов вариант.
4,95 €
2 оферти · 2 в наличност
Аптека
Наличност
Цена
Ед. цена
Обновено
Аптека Детелина
www.aptekadetelina.bg
В наличност
4,95 €Най-евтино
—
преди 16 часаКъм аптеката
АктуалнаВярна ли е цената?
SOpharmacy
sopharmacy.bg
В наличност
4,95 €
—
преди 110 дниостарялоКъм аптеката
Не е проверявана скороВярна ли е цената?