Substanță activă
Acetylcysteine
36 produse — 6 mărci, 30 generice
Toate medicamentele de mai jos conțin substanța activă Acetylcysteine. Prețurile sunt comparate în 20 farmacii online de top din Bulgaria. Puteți alege un produs de marcă sau un generic mai accesibil, atunci când astfel de produse sunt disponibile în baza de date.
Mărci cu Acetylcysteine
Medicamente originale de marcă
ACC 600 / АЦЦ 600, при кашлица, 600 мг., 10 ефф. табл.
Acetylcysteine
NOW FOODS N-АЦЕТИЛЦИСТЕИН 100 КАПСУЛИ
Acetylcysteine · 100 КАПСУЛИ
АЦЦ / ACC 200МГ Х 20 ЕФЕРВЕСЦЕНТНИ ТАБЛЕТКИ
Acetylcysteine
АЦЦ 200 сашет 200мг.х20
Acetylcysteine · 200 саше
АЦЦ 600 Мед и Лимон Гореща напитка за възрастни при кашлица х 10 сашета Sandoz
Acetylcysteine · 10 саше
Ацц 600мг Х 10 Еф. Таблетки
Acetylcysteine
Generice cu Acetylcysteine
Alternative mai ieftine cu aceeași substanță activă
ACC / АЦЦ 600 mg x 10 eff tabl
Acetylcysteine
ACC / АЦЦ мед и лимон 600 mg x 10 sach
Acetylcysteine
ACC / АЦЦ 600 mg x 10 eff tabl
Acetylcysteine
ACC / АЦЦ мед и лимон 600 mg x 10 sach
Acetylcysteine
ACC 200 sach 200mg x 20
Acetylcysteine
ACC DIRECT / АЦЦ Директ 600 mg x 10 sach
Acetylcysteine
ACC DIRECT / АЦЦ Директ 600 mg x 10 sach
Acetylcysteine
ACC syr 20mg/ml 100ml
Acetylcysteine · 100ml
FLUIAL Спрей гел за нос със сребро и N-ацетилцистеин 20ml
Acetylcysteine · 20ml
АКСЕСОАРИ ЗА АСПИРАТОР ОМРОН DUOBABY ASPIRATOR ACC SET
Acetylcysteine
АЦЦ / ACC 100МГ. Х 20 ПРАХЧЕТА
Acetylcysteine
АЦЦ / ACC 200МГ. Х 20 ПРАХЧЕТА
Acetylcysteine
АЦЦ / ACC 200МГ. Х 20 ПРАХЧЕТА
Acetylcysteine
АЦЦ / ACC 600 Х 10 ЕФЕРВЕСЦЕНТНИ ТАБЛЕТКИ
Acetylcysteine
АЦЦ / ACC ДИРЕКТ 600МГ Х 10 САШЕТА
Acetylcysteine · 10 САШЕ
АЦЦ 100 прах 100 мг * 20
Acetylcysteine
АЦЦ 20 мг/мл Сироп против кашлица x100 мл Sandoz
Acetylcysteine
АЦЦ 200 ефервесцентни таблетки * 20
Acetylcysteine
АЦЦ 200 мг при кашлица x20 сашета Sandoz
Acetylcysteine
АЦЦ 200 прах за перорален разтвор 200 мг * 20
Acetylcysteine
АЦЦ 200 прах за перорален разтвор 200 мг * 20
Acetylcysteine
АЦЦ 200 ПРАХЧЕТА 200 мг. * 20
Acetylcysteine
АЦЦ 200 ПРАХЧЕТА 200 мг.х 20 бр. • Цена
Acetylcysteine · 20 бр.
АЦЦ 200 саше 200 мг x 20 бр
Acetylcysteine · 200 саше
АЦЦ 600 mg 10 ефф. таблетки
Acetylcysteine
АЦЦ 600 ефервесцентни таблетки * 10
Acetylcysteine
АЦЦ 600 мг Мед и лимон при кашлица х10 сашета Sandoz
Acetylcysteine
АЦЦ 600 мг при кашлица x10 ефервесцентни таблетки Sandoz
Acetylcysteine
АЦЦ 600 табл ефф х 10 бр
Acetylcysteine · 600 табл
АЦЦ CHILDREN сол.20мг/мл.100мл. • Цена
Acetylcysteine · 100мл