Substanță activă
Ambroxol
36 produse — 11 mărci, 25 generice
Toate medicamentele de mai jos conțin substanța activă Ambroxol. Prețurile sunt comparate în 20 farmacii online de top din Bulgaria. Puteți alege un produs de marcă sau un generic mai accesibil, atunci când astfel de produse sunt disponibile în baza de date.
Mărci cu Ambroxol
Medicamente originale de marcă
Mucosolvan 30 мг х20 таблетки
Ambroxol · 20 таблетки
Mucosolvan Duo 2 in 1 сироп за кашлица и възпален гърло 100 мл
Ambroxol · 100 мл
Mucosolvan Max 75 мг х 10 капсули
Ambroxol · 10 капсули
Mucosolvan Max 75 мг х10 капсули
Ambroxol · 10 капсули
Mucosolvan Natural Complete сироп 180 гр/133 мл
Ambroxol · 180 гр
Mucosolvan Natural Complete Сироп за суха и влажна кашлица х180 грама Sanofi
Ambroxol · 180 гр
Mucosolvan сироп 30 мг/ 5 мл х 100 мл
Ambroxol · 5 мл
Mucosolvan сироп 30 мг/5мл х100 мл
Ambroxol · 5мл
Mucosolvan сироп за деца 15 мг/5 мл х100 мл
Ambroxol · 5 мл
Мукосолван Mакс при кашлица 75 мг х10 капсули Sanofi
Ambroxol · 10 капсули
Мукосолван Дуо 2в1 сироп х100 мл Sanofi
Ambroxol · 100 мл
Generice cu Ambroxol
Alternative mai ieftine cu aceeași substanță activă
MUCOSOLVAN / Мукосолван сироп 30mg/5ml 100ml
Ambroxol · 5ml
MUCOSOLVAN / Мукосолван сироп 30mg/5ml 100ml
Ambroxol · 5ml
MUCOSOLVAN DUO / Мукосолван ДУО 2в1 сироп 100ml
Ambroxol · 100ml
MUCOSOLVAN DUO лимон и евкалипт x 18 past
Ambroxol
MUCOSOLVAN DUO ягода и мента x 18 past
Ambroxol
MUCOSOLVAN MAX 75mg x 10 tabl
Ambroxol
MUCOSOLVAN NATURAL / Мукосолван Натурал сироп за кашлица 180g
Ambroxol · 180g
MUCOSOLVAN NATURAL / Мукосолван Натурал сироп за кашлица 180g
Ambroxol · 180g
MUCOSOLVAN syr 15mg/5ml 100ml
Ambroxol · 5ml
АМБРОКСОЛ сироп 15 мг / 5 мл 120 мл ДАНСОН
Ambroxol · 5 мл
АМБРОКСОЛ сироп 15 мг/5 мл 100 мл СОФАРМА
Ambroxol · 5 мл
АМБРОКСОЛ сироп 15мг./5мл. 100мл.
Ambroxol · 5мл
АМБРОКСОЛ сироп 30 мг / 5 мл 120 мл ДАНСОН
Ambroxol · 5 мл
АМБРОКСОЛ таблетки 30 мг * 20
Ambroxol
МУКОСОЛВАН / MUCOSOLVAN НАТУРАЛ КЪМПЛИЙТ СИРОП 180Г
Ambroxol · 180Г
МУКОСОЛВАН / MUKOSOLVAN ДУО ПАСТИЛИ ЛИМОН-ЕВКАЛИПТ Х 18
Ambroxol
МУКОСОЛВАН / MUKOSOLVAN ДУО ПАСТИЛИ ЯГОДА-МЕНТА Х 18
Ambroxol
МУКОСОЛВАН / MUKOSOLVAN ДУО СИРОП 100МЛ
Ambroxol · 100МЛ
МУКОСОЛВАН / MUKOSOLVAN СИРОП ДЕЦА 15МГ./5МЛ. 100МЛ
Ambroxol · 5МЛ
МУКОСОЛВАН / МУКОСОЛВАН 30МГ. Х 20 ТАБЛЕТКИ
Ambroxol · 20 ТАБЛЕТКИ
МУКОСОЛВАН / МУКОСОЛВАН MAX X 10 КАПСУЛИ
Ambroxol · 10 КАПСУЛИ
МУКОСОЛВАН / МУКОСОЛВАН СИРОП 30МГ./5МЛ. 100МЛ
Ambroxol · 5МЛ
Мукосолван 30 мг за улеснено отхрачване x20 таблетки
Ambroxol
МУКОСОЛВАН амп. 15 мг. / 2 мл.
Ambroxol · 2 мл
Мукосолван Дуо 2в1 Сироп за кашлица и възпалено гърло х100 мл
Ambroxol