Active ingredient
Acetylsalicylic acid
36 products — 17 brands, 19 generics
All medicines below contain the active ingredient Acetylsalicylic acid. Prices are compared across 20 leading online pharmacies in Bulgaria. You can choose a branded product or a more affordable generic when such products are available in the database.
Brands with Acetylsalicylic acid
Original branded medicines
Aspirin Protect / Аспирин Протект
Acetylsalicylic acid
Bayer, Aspirin C / Аспирин С, Аспирин + Витамин С, 20 ефф. табл.
Acetylsalicylic acid
White Willow Естествен аспирин от бяла върба х100 капсули Calivita
Acetylsalicylic acid · 100 капсули
Аспирин C
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН C BAYER ефф табл x 10 бр
Acetylsalicylic acid · 10 бр
АСПИРИН C BAYER ефф табл x 20 бр
Acetylsalicylic acid · 20 бр
АСПИРИН C FORTE BAYER 800/480 мг ефф табл x 10 бр*
Acetylsalicylic acid · 10 бр
Аспирин C при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 ефервесцентни таблетки, Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при настинка, грип, температура и мускулни болки х 20 ефервесцентни таблетки, Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Форте
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН C ФОРТЕ ефервесцентни таблетки * 20 BAYER
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Форте при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 ефервесцентни таблетки, Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс 500мг/30мг Х 10 Сашети
Acetylsalicylic acid · 10 Саше
АСПИРИН КОМПЛЕКС BAYER саше 500 мг x 10 бр
Acetylsalicylic acid · 10 бр
Аспирин Комплекс при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid · 10 саше
АСПИРИН КОМПЛЕКС саше * 10 BAYER
Acetylsalicylic acid
Generics with Acetylsalicylic acid
Cheaper alternatives with the same active ingredient
Aspetax/Аспетакс Ацетилсалицилова киселина 500 мг, 100 табл.
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN + C Bayer 400mg/240mg x 10 eff tabl
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN C Forte Bayer 800mg/480mg x 10 eff tabl
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN COMPLEX / Аспирин Комплекс 500 mg x 10 sach
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN COMPLEX / Аспирин Комплекс 500 mg x 10 sach
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN COMPLEX Топла напитка x 10 sach
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN ULTRA 500mg x 8 tabl
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН / ASPIRIN + ВИТАМИН С ФОРТЕ Х 20 ЕФЕРВЕСЦЕНТНИ ТАБЛЕТКИ
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН / ASPIRIN УЛТРА ТАБЛЕТКИ 500МГ Х 20
Acetylsalicylic acid
Аспирин C + байер 400mg 240mg x 20 eff tabl
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Комплекс при простуда и грип х10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Комплекс Топала напитка при простуда и грип х10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при болка и температура х10 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при болка и температура х20 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН C ФОРТЕ ефервесцентни таблетки * 10
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Форте при болка и температура х10 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН COMPLEX HOT DRINK / ASPIRIN КОМПЛЕКС ХОТ ДРИНК 500МГ Х 10
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс 500мг/30мг Х 10 Сашети
Acetylsalicylic acid · 10 Саше
Аспирин Комплекс Топла напитка 500 мг. / 30 мг. 10 сашета
Acetylsalicylic acid