Substanță activă
Acetylsalicylic acid
36 produse — 17 mărci, 19 generice
Toate medicamentele de mai jos conțin substanța activă Acetylsalicylic acid. Prețurile sunt comparate în 20 farmacii online de top din Bulgaria. Puteți alege un produs de marcă sau un generic mai accesibil, atunci când astfel de produse sunt disponibile în baza de date.
Mărci cu Acetylsalicylic acid
Medicamente originale de marcă
Aspirin Protect / Аспирин Протект
Acetylsalicylic acid
Bayer, Aspirin C / Аспирин С, Аспирин + Витамин С, 20 ефф. табл.
Acetylsalicylic acid
White Willow Естествен аспирин от бяла върба х100 капсули Calivita
Acetylsalicylic acid · 100 капсули
Аспирин C
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН C BAYER ефф табл x 10 бр
Acetylsalicylic acid · 10 бр
АСПИРИН C BAYER ефф табл x 20 бр
Acetylsalicylic acid · 20 бр
АСПИРИН C FORTE BAYER 800/480 мг ефф табл x 10 бр*
Acetylsalicylic acid · 10 бр
Аспирин C при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 ефервесцентни таблетки, Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при настинка, грип, температура и мускулни болки х 20 ефервесцентни таблетки, Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Форте
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН C ФОРТЕ ефервесцентни таблетки * 20 BAYER
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Форте при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 ефервесцентни таблетки, Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс 500мг/30мг Х 10 Сашети
Acetylsalicylic acid · 10 Саше
АСПИРИН КОМПЛЕКС BAYER саше 500 мг x 10 бр
Acetylsalicylic acid · 10 бр
Аспирин Комплекс при настинка, грип, температура и мускулни болки х 10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid · 10 саше
АСПИРИН КОМПЛЕКС саше * 10 BAYER
Acetylsalicylic acid
Generice cu Acetylsalicylic acid
Alternative mai ieftine cu aceeași substanță activă
Aspetax/Аспетакс Ацетилсалицилова киселина 500 мг, 100 табл.
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN + C Bayer 400mg/240mg x 10 eff tabl
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN C Forte Bayer 800mg/480mg x 10 eff tabl
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN COMPLEX / Аспирин Комплекс 500 mg x 10 sach
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN COMPLEX / Аспирин Комплекс 500 mg x 10 sach
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN COMPLEX Топла напитка x 10 sach
Acetylsalicylic acid
ASPIRIN ULTRA 500mg x 8 tabl
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН / ASPIRIN + ВИТАМИН С ФОРТЕ Х 20 ЕФЕРВЕСЦЕНТНИ ТАБЛЕТКИ
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН / ASPIRIN УЛТРА ТАБЛЕТКИ 500МГ Х 20
Acetylsalicylic acid
Аспирин C + байер 400mg 240mg x 20 eff tabl
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Комплекс при простуда и грип х10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Комплекс Топала напитка при простуда и грип х10 сашета Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при болка и температура х10 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
Аспирин C при болка и температура х20 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН C ФОРТЕ ефервесцентни таблетки * 10
Acetylsalicylic acid
Аспирин C Форте при болка и температура х10 ефервесцентни таблетки Bayer
Acetylsalicylic acid
АСПИРИН COMPLEX HOT DRINK / ASPIRIN КОМПЛЕКС ХОТ ДРИНК 500МГ Х 10
Acetylsalicylic acid
Аспирин Комплекс 500мг/30мг Х 10 Сашети
Acetylsalicylic acid · 10 Саше
Аспирин Комплекс Топла напитка 500 мг. / 30 мг. 10 сашета
Acetylsalicylic acid