Substanță activă
Paracetamol
36 produse — 14 mărci, 22 generice
Toate medicamentele de mai jos conțin substanța activă Paracetamol. Prețurile sunt comparate în 20 farmacii online de top din Bulgaria. Puteți alege un produs de marcă sau un generic mai accesibil, atunci când astfel de produse sunt disponibile în baza de date.
Mărci cu Paracetamol
Medicamente originale de marcă
Panadol Baby / Панадол Бебе
Paracetamol
Panadol Optizorb При болка и висока температура 500 мг х 12 таблетки GlaxoSmithKline
Paracetamol · 12 таблетки
Panadol Optizorb При болка и висока температура 500 мг х 24 таблетки GlaxoSmithKline
Paracetamol · 24 таблетки
Paracetamol 500 мг x20 таблетки Ecopharm
Paracetamol
ДАНСОН Парацетамол табл. 500мг. х20 • Цена
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН / EFERALGAN СУПОЗИТОРИИ 80МГ. Х 10
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН 330 мг / ПРИ БОЛКА И ПРОСТУДА /
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН 500 мг / ПРИ ГЛАВОБОЛИЕ И ГРИП /
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН ефервесцентни таблетки 330 мг х 20
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН ефервесцентни таблетки 500 мг х 16
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН сироп 90 мл
Paracetamol · 90 мл
ЕФЕРАЛГАН супoзитори 150 мг х 10
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН супозитори 300 мг х 10
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН суппозитори 80 мг. х 10
Paracetamol
Generice cu Paracetamol
Alternative mai ieftine cu aceeași substanță activă
EFFERALGAN + VIT C x 20 eff tabl
Paracetamol
EFFERALGAN 500mg x 16 eff tabl
Paracetamol
EFFERALGAN supp 150mg x 10
Paracetamol
EFFERALGAN supp 300mg x 10
Paracetamol
PARACETAMOL 500mg x 30 tabl
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН / EFERALGAN 150МГ. Х 10 СУПОЗИТОРИИ
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН / EFERALGAN 300МГ. Х 10 СУПОЗИТОРИИ
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН / EFERALGAN 330МГ.+ВИТАМИН С Х 20 ТАБЛЕТКИ
Paracetamol · 20 ТАБЛЕТКИ
ЕФЕРАЛГАН + ВИТ.Ц ефф.табл. * 10
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН ВИТАМИН C ефервесцентни таблетки 330 мг / 200 мг * 20
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН ефф табл 500 мг x 16 бр *
Paracetamol · 16 бр
ЕФЕРАЛГАН ефф.табл. 1 г. * 8
Paracetamol · 1 г.
ЕФЕРАЛГАН ЗА ДЕЦА перорален разтвор 90 мл
Paracetamol · 90 мл
ЕФЕРАЛГАН ОДИС табл. 500 мг. * 8
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН прах 150 мг.
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН прах 80 мг.
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН прах за деца 150 мг.*12
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН супoзитории 150 мг * 10
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН супоз 150 мг x 10 бр
Paracetamol · 10 бр
ЕФЕРАЛГАН супоз 300 мг x 10 бр
Paracetamol · 10 бр
ЕФЕРАЛГАН супозитории 80 мг * 10
Paracetamol
ЕФЕРАЛГАН супп. 600 мг. * 10
Paracetamol