Substanță activă
Cetirizine
36 produse — 16 mărci, 20 generice
Toate medicamentele de mai jos conțin substanța activă Cetirizine. Prețurile sunt comparate în 20 farmacii online de top din Bulgaria. Puteți alege un produs de marcă sau un generic mai accesibil, atunci când astfel de produse sunt disponibile în baza de date.
Mărci cu Cetirizine
Medicamente originale de marcă
Zyrtec / Зиртек Перорални капки при алегии 10 мг
Cetirizine
Zyrtec / Зиртек Перорални капки при алегии 10 мг
Cetirizine
Zyrtec-D при алергии 5 мг/120 мг 6 таблетки UCB Farchim
Cetirizine · 6 таблетки
ЗИРТЕК 10 мг/мл перорални капки, разтвор 20 мл
Cetirizine · 20 мл
Зиртек 10мг х10 таблетки UCB
Cetirizine · 10 таблетки
Зиртек 10мг х20 таблетки UCB
Cetirizine · 20 таблетки
Зиртек D при алергии 5 мг / 120 мг х6 таблетки
Cetirizine · 6 таблетки
Зиртек Перорални капки 10 мг х20 мл, Беста Мед
Cetirizine · 20 мл
Зиртек Перорални капки 10мг 20 мл UCB
Cetirizine · 20 мл
Зиртек Перорални капки при алегии 10 мг х20 мл
Cetirizine · 20 мл
Зиртек при алегии 10 мг х10 таблетки
Cetirizine · 10 таблетки
Зиртек при алергии 10 мг x 20 филм-табл.
Cetirizine
Зиртек при алергии 10 мг x10 таблетки UCB Farchim
Cetirizine
Зиртек при алергии 10 мг x20 таблетки UCB Farchim
Cetirizine
Зиртек при алергии разтвор 1% х20 мл UCB Farchim
Cetirizine
Зиртек при алергии, 10 мг x 10 филм-табл.
Cetirizine
Generice cu Cetirizine
Alternative mai ieftine cu aceeași substanță activă
Zyrtec / Зиртек 10мг х 10 таблетки
Cetirizine · 10 таблетки
Zyrtec / Зиртек 10мг х 20 таблетки
Cetirizine · 20 таблетки
Zyrtec / Зиртек перорални капки-разтвор, при алергии, 10 мг. / мл, 20 мл.
Cetirizine
Zyrtec / Зиртек 10мг х 20 таблетки
Cetirizine
ZYRTEC-D 5mg/120mg x 6 tabl
Cetirizine
Зиртек 10 мг x 20 таблетки
Cetirizine · 20 таблетки
Зиртек 10 мг х10 таблетки, Беста Мед
Cetirizine · 10 таблетки
Зиртек 10 мг х20 таблетки, Беста Мед
Cetirizine · 20 таблетки
Зиртек 10 мг/мл перорални капки 20 мл
Cetirizine · 20 мл
Зиртек 10 мг/мл перорални капки х20 мл, Фармалейк
Cetirizine · 20 мл
ЗИРТЕК 10 мг/мл перорални капки, разтвор 20 мл
Cetirizine · 20 мл
Зиртек D при алергии 5 мг / 120 мг х20 таблетки UCB Farchim БЕСТА МЕД
Cetirizine · 20 таблетки
Зиртек D при алергии 5 мг / 120 мг х6 таблетки
Cetirizine · 6 таблетки
ЗИРТЕК D таблетки * 14
Cetirizine
ЗИРТЕК Д / ZIRTEC-D Х 6 ТАБЛ ТАБЛЕТКИ
Cetirizine · 6 ТАБЛ
Зиртек Капки 10мг/Мл 20мл
Cetirizine · 20мл
Зиртек Перорални капки 10 мг х20 мл, Беста Мед
Cetirizine · 20 мл
Зиртек Перорални капки при алегии 10 мг х20 мл
Cetirizine · 20 мл
Зиртек при алегии 10 мг х20 таблетки
Cetirizine · 20 таблетки
Зиртек при алергичен ринит и копривна треска 10 таблетки x 10 мг
Cetirizine · 10 таблетки